Krabice plná vzpomínek

29. prosince 2013 v 16:24 | View |  Střípky
Přiznávám se, že já jsem člověk, který si na "vzpomínkové věci" hodně potrpí. Ráda si dám různé papírky, vstupenky a fotky z celého roku dohromady a prohlížím si je. Mám doma na poličce krabici, která je nadepsaná čísly 2013 a speciálně kvůli tomuto článku na téma týdne jsem ji po dlouhé době otevřela, abych si osvěžila některé momenty. Bylo krásný se těma věcma prohrabovat a docela jsem se i nasmála. Už se těším, až toto budu moct udělat s krabicí 2014, kterou už mám nachystanou hned vedle letošní.První krásná vzpomínka je na koncert české kapely Kryštof v Rondu, kde jsem byla s rodiči. Před tímto koncertem jsem jejich písničky tolik neprožívala a šla spíše kvůli mamce, které jsem to slíbila. Koncert to ale změnil a já vůbec nelituji, že jsem šla. Stala jsem se jejich velkým fanouškem a musím se pochlubit, že se mi podařilo ukořistit několik lístků na jarní turné, takže 13.3. v klubu v Brně se s klukama uvidím! :-)

Další koncertový (festivalový) zážitek je Majáles. Byla jsem tam poprvé a to se svou nejlepší kamarádkou. Parádně jsme si to užily! Ještě teď se směju, když vidím lístek, který se povaluje v krabici. Hrozně jsme se tam nasmáli, užívali si koncert Toma Klusa v druhé řadě a já potkala po půl roce mého velmi dobrého kamaráda. Mrzelo mě, že to uteklo tak rychle, ale v nejlepším se musí přestat. A já se už těším na další rok!
Taky jsem se ve škole zúčastnila literární soutěže, již druhým rokem. A světe div se, já vyhrála! Povídku se kterou jsem se zúčastnila můžete najít zde. Byla to pro mě čest se opět podívat na zámek v rámci slavnostního předávání. Musím vám říct, že když jsem se dozvěděla, že to tam mám číst, pořádně se mi třepala kolena. Ale chválili mě za to, co jsem napsala, to mě potěšilo u srdíčka :-)

A léto? Prostě dokonalé. Když to zhodnotím za moje dosavadní letní prázdniny, rozhodně je nejlepší. Tolik zážitků...
Něco poprvé a něco naposledy... Byla jsem poprvé s kamarády na vodě, sjížděli jsme Vltavu. Úžasné! Prodloužený víkendy, který jsme spolu prožili mě jen ujistil v tom, že je to parta, kterou jsem hledala.
Poprvé jsem taky byla u nás v kroji za stárku. Řeknu vám... bolí vás z toho celý tělo, ale hned bych vrátila ten víkend zpátky!!! Ani nedokážu popsat, jak moc mi to chybí....
A co bylo naposled?
Naposled jsem po devíti letech jela na letní tábor jako dítě. Pořád na stejé místo a skoro stejnýma lidma. Tolik mi přirostlo k srdíčku, ani není možné, jak jsem na to místo háklivá. A jak ten poslední rok stál za to! Hlavně buzení za trest troubením, to je fakt něco! Okrajový stan se prostě nevyplácí, když děláte kanadu a zjistí kdo to byl, co na to říct...

A čím se ještě musím pochlubit a je to novinka? Mám podpis Tomáše Kluse a Jirky Kučerovkého!!! :-)

Když se na rok 2013 podívám zpětně, musím přiznat, že to byl dobrý rok. Přes všechny nepěkné věci, co se staly, jsem si ho užila a doufám, že další rok bude minimálně stejný. Nachystala jsem si na sebe několik předevzetí a sama jsem zvědavá, jak to dopadne. Ale nikdy neztrácejme naději! :-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 adamová adamová | Web | 29. prosince 2013 v 18:00 | Reagovat

Takovou krabici si asi taky pořídím, je to bezvadnej nápad.

2 athlone athlone | Web | 20. června 2015 v 8:59 | Reagovat

půjčky bez poplatků předem :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama