Kavárna u Kapucínů

9. ledna 2014 v 19:07 | View
Středeční volný čas jsme využily vylmi příjemným způsobem. Jelikož jsme "kavárenské povalečky", jak říká maminka mé spolužačky, vydaly jsme se do kavárny!
A tentokrát?

Kavárna u KapucínůKavárna je příjemná už na pohled. Uvítala nás slečna, velmi sympatická a my se usadily do krásných křesel. Interiér je laděn do bíla a musím říct, že jsem se tam cítila dobře. Strávily jsme tam kolem hodiny a půl, povídaly si, daly si kávu... Bylo to moc fajn.

Líbí se mi rozdělení prostor pro kuřáky a nekuřáky. Kavárna se nachází kousek od vlakového nádraží a tudíž je pro mě blízko. Moc lidí tam nebylo, takže jsme nemusely řešit volné místo a vybrat si, kam se posadíme.

Na druhou stranu mi pořád přišlo, že tam něco chybí. Když jsme nemluvily my, bylo tam opravdové ticho. Možná by tam mohla být puštěna do pozadí nějaká hudba, ale to záleží na vkusu.

Suma sumárum je Kavárna u Kapucínů příjemným místem. Je dosti možné, že tam zavítám zpět, třeba s knížkou. Ale to si ještě budu muset rozmyslet. Přeci jen to není ta pravá "literární kavárna" :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kaya Kaya | Web | 9. ledna 2014 v 21:54 | Reagovat

Tuhle kavárničku mám celkem ráda, ale to ticho mně osobně celkem vadilo, to patří do literární kavárny, ale sem by se hodil nějaký jazz, blues... ne nahlas, jen tiše do pozadí, aby doplnil atmosféru... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama