Letní táboření!

8. února 2014 v 19:15 | View |  Střípky
Tak jsem se dočkala! Po sedmi letech táboření na krásném místě, kam jsem jezdila od svých devíti let, jakožto účastník se má pozice otočí a stane se ze mě instruktorka.
Pamatuji si ještě teď, jak jsem poprvé nesla spacák, těsně jsem si ho držela u těla, a scházela z kopce do údolí několika táborů, které jsou ze tří světových stra obklopeny lesem. Všichni jsme se shromáždili pod velkým stromem a čekali na rozdělení do stanů. Jak jsme se večer dozvěděli, celotáborové téma bylo Piráti z Karibiku.
V létě 2013 jsem jela naposledy. Usmála jsem se nad faktem, že můj první tábor jsem si jako barvu týmu (byla jsem totiž nejmladší dítě v oddílu) vytáhla modrou barvu. A letos si nejmladší účastník mého oddílu (já byla nejstarší - i z celého tábora) vytáhl taky modrou.


Nic ale nekončí! Po všech těch letech, kdy místo tohoto tábora byl pro mě druhý domov, se opět vrátím. Donesu si své věci pod vrbu a budu čekat na rozdělení do stanů, ale budu ta, co bude obcházet děti a ptát se, jestli mají všechno. Budu pomáhat tvůrcům programu. Budu mezi těma, co dělají dětem program. Budu součástí toho, co jsem tak milovala.
Víte, my nepatříme mezi tábory, co můžou nabídnout krásný bazén, jídlo vařené v restauraci a splachovací záchody, ale najdete tu krásnou přírodu, přehradu nebo rybník, kam se chodíme osvěžit, lesy, kde pobíháme a hráváme spousty a spousty her, mnoho úžasných lidí, ať už účastníků nebo vedoucích, jsme jedna velká rodina. Tak to vždycky bylo, je a bude.

Jsme jeden tábor, jedna parta, jedna rodina!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rabbit Rabbit | 16. května 2015 v 9:47 | Reagovat

Stanové hangáry se spoustou místa:

http://www.totemsro.sk/hangare/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama