Klus a Brno

19. dubna 2014 v 22:23 | View |  Koncerty
Duben je super, duben je fajn, duben mě baví!

Tak jsem si zase zakoncertovala. Po březnových Kryštof jsem vyrazila na Kluse a stálo to za to!


"Nesšlap mi na ten koberec v botech! Nešlap...! Budeš ho klepat!!!"

Lístky jsem měla už od února, kdy se začaly prodávat (zrovna na moje narozeniny, krásný dárek!) a těšila jsem se neskutečně, protože tu hudbu prostě zbožňuju a Toma s Jirkou taky! Uteklo to ale jako voda a já ve středu vyrazila na Flédu.

Kondert začínal ve 20:00, já na místo dorazila 17:45 a už tam stálo kolem dvaceti lidí... To nakonec vůbec nevadilo, protože běham tlačenice po otevření dveří se nám podařilo minimálně polovinu těch lidí předběhnout (omlouvám se vám :-D) a potom jsme se krásně zaběhly pro první řadu pod pódiem :-)

Ta hodinka do koncertu utekla celkem rychle. A v osm, snad na minutu přesně kluci naběhli na pódium :-)

(úvodní píseň)

Hráli všechny písně z Proměnamě kromě Taneční a musím říct, že zní úžasně. Celý ten koncert měl úžasnou energii, kterou jsem v sobě cítila ještě druhý den. Zahráli i Ninu, takže jsem myslela, že tam nechám hlasivky, ale ono nic. Každopádně... ♥

"Praha... to se u vás může říkat?"
Po koncertu byla autogramiáda. Zas tolik lidí tam nebylo, ale když oni si s každým povídali klidně pět minut, takže se to protáhlo :-D ale ty dvě hodiny čekání stály za to! Krásně jsem si s ním i Jirkem Kučerovským popovídala a podepsali mi triko, které jsem si vyrobila speciálně na koncert :-)

Byli vážně neskuteční. Když jsem ho viděla, jak už dvě hodiny sedí, podepisuje se a se všemi si povídá, ale vy tam dojdete a on má stejně neuvěřitelnej úsměv na tváři a pozdraví vás... to vás nakopne!

"A tam byla zastávka tramŠALINY"
*potlesk*
"Nojo, on si vás omotá kolem prstu šalinou!"Myslím, že ani nedokážu vyjádřit své pocity z toho večera tak jak bych chtěla. To prostě nejde :-D

Ale chcete-li, podívejte se na galerii TADY!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama