Červen 2014

Because I´m happy... and I am.

15. června 2014 v 17:30 | View |  Střípky
Měla bych se balit na výlet, zítra ráno odjíždíme a já teprve došla domů a ještě chci píct... Celá já. Ale chci se s vámi podělit aspoň o tento víkend, protože byl úžasný, jedinečný a dlouho na něj budu vzpomínat... znáte to :D.

Po (opravdu hodně) dlouhé době jsem se šla podívat na hasičské závody. Vlastně jen proto, že tam měl být On a měli jsme jít spolu ven. Nakonec jsem tam zůstali a koukali se. Řeknu vám, vidět ty malý cipísky, jak tahají hadice, skáčou přes překážky... Tolik mi to chybí! (Ano, i View v třetí třídě běhala za hasiče!). Je to vážně roztomilý! Málem jsem se tam roztála nad těma dětma. A jak jsou šikovní! Moji favoriti měli čas cca 19s! :-)
Taky jsem mu tam donesla odměnu, co jsem mu slíbila za minulý týden, protože na mě čekal klidně i dvě hodiny, aby se mnou jel domů, hihi. Tak jsem mu upekla čokoládové muffiny a na to udělala z papírků nápis Happy. Tak jsem si nakonec asi šplhla i u jeho rodinky, protože mu to vlastně skoro snědli :D. A on? Šťastnější být nemůžu. Něco nového, něco úžasného :-)

Ale já vážně čtu!

3. června 2014 v 19:38 | View |  Střípky
Ačkoliv byl blog založen s úmyslem psát jen o knížách s občasným příspíváním i něčeho jiného, poslední dobou to tak není. Nemyslete si, že jsem snad přestala číst, to ne! Jen na to prostě není tolik času... Taky jsem se ale pustila do Hry o trůny a ta má sama o sobě spostu stránek, takže to trvá ještě dýl :-)