Because I´m happy... and I am.

15. června 2014 v 17:30 | View |  Střípky
Měla bych se balit na výlet, zítra ráno odjíždíme a já teprve došla domů a ještě chci píct... Celá já. Ale chci se s vámi podělit aspoň o tento víkend, protože byl úžasný, jedinečný a dlouho na něj budu vzpomínat... znáte to :D.

Po (opravdu hodně) dlouhé době jsem se šla podívat na hasičské závody. Vlastně jen proto, že tam měl být On a měli jsme jít spolu ven. Nakonec jsem tam zůstali a koukali se. Řeknu vám, vidět ty malý cipísky, jak tahají hadice, skáčou přes překážky... Tolik mi to chybí! (Ano, i View v třetí třídě běhala za hasiče!). Je to vážně roztomilý! Málem jsem se tam roztála nad těma dětma. A jak jsou šikovní! Moji favoriti měli čas cca 19s! :-)
Taky jsem mu tam donesla odměnu, co jsem mu slíbila za minulý týden, protože na mě čekal klidně i dvě hodiny, aby se mnou jel domů, hihi. Tak jsem mu upekla čokoládové muffiny a na to udělala z papírků nápis Happy. Tak jsem si nakonec asi šplhla i u jeho rodinky, protože mu to vlastně skoro snědli :D. A on? Šťastnější být nemůžu. Něco nového, něco úžasného :-)
Jinak mohu (konečně) s potěšením prohlásit, že můj školní rok je více méně u konce. Už jen výlety a různé akce! Takže se vám omlouvám, že to tu teď trochu vázne... ale již na začátku článku bude Letem světem fotoreport!

Úsměv na rtech!
View
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Berry Berry | Web | 15. června 2014 v 22:39 | Reagovat

To je skvělé :) Přeji hodně štěstí s tím klukem :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama