Alexandra Potter - Není přání jako přání

23. listopadu 2014 v 13:37 | View |  Knižní svět
Moje první knížka od této autorky a zároveň po dlouhé, dlouhé době příběh tohoto typu.. Aneb takové chvilkové a nenáročné čtení :)

Hlavní postava Heather je fotografka, která pracuje spolu s Brianem ve firmě Navždy spolu. Cestou domů ze svatby kde fotili potká cikánku, která ji donutí si koupit kouzelný vřes, který prý plní všechna přání...

Každý má během dne několik přání, ale kolikrát si to ani neuvědomíte. Přejete si, aby nepršelo, aby na silnici nebyla kolona, aby u pokladny nebyla šílená fronta... Problém byl v tom, že Heather se tyto malá přání začala plnit. Odpoví ji na inzerát na pronájem pokoje, vždy najde parkovací místo hned u domu, jdu na rande se sousedem, kterého tajně "sleduje" už dlouhou dobu... Vy si říkáte, že to je vlastně super, ne?
Ale není vše tak, jak si představovala a přání, která se jí plnila jí život vlastně i komplikovala.Je to knížka, kterou si můžete vzít kamkoliv. Do vlaku, do čekárny, do školy. Je nenáročná a nemusíte u ní přemýšlet. Já jsem člověk, který často čte knížky, kde je už jen z principu všechno zamotané, takže bylo fajn se po dlouhé době dostat k něčemu "přímočarému". Na druhou stranu, v tom byl u mě možná trochu problém, někdy mi přišlo, že je očividné, jak vše dopadne...

Tak či tak, hledáte-li knihu na oddech a nevadí vám klasické romantické příběhy, nevidím důvod, proč to nezkusit! Některé situace mě vážně rozesmály, až jsem se sama divila :)

A víte co je super? Když si tak sedíte večer v Tchibu, pijete super dobrou horkou čokoládu a k tomu čtete takovouto knížku! Jen to nahclazení u toho být nemuselo...Krásnou neděli s úsměvem na tváři!

View ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 23. listopadu 2014 v 17:02 | Reagovat

Ta kniha zní vcelku zajímavě :) Ale momentálně na oddechovkky nemám moc čas :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama