Únor 2015

Splněný sen v Praze - Ed Sheeran

22. února 2015 v 17:27 | View |  Koncerty
Další článek, další Střípek, další koncert. Tentokrát bych ale chtěla napsat o koncertě, kde jsem si splnila sen, ve který jsem ani nedoufala. Viděla jsem naživo Eda Sheerana a zazpívala si s ním písničky, které miluju už roky.


Koncerty jsou pro mě jedna z věcí, na které nedám dopustit. Sice za ně někdy dám hodně peněz, ale pro mě jsou to jedny z nejlepších zážitků. Ke kapelám a zpěvákům, které mám ráda, si často vytvořím docela "pouto", takže je pro mě neskutečné, když je můžu vidět, být s nimi… Jsou to vzpomínky, do kterých se mi vyplatí investovat. Tak si asi dokážete představit, jak jsem byla učarovaná z toho, když oznámili, že Ed Sheeran, můj idol už čtyři nebo pět let, dojede do České republiky, poprvé v historii. Lístky jsem měla od prvního dne prodeje, pět měsíců čekání přede mnou… ale uteklo to rychleji, než jsem čekala.

Ve středu to bylo (j)Iné Kafe

1. února 2015 v 13:36 | View |  Koncerty
I přes nachlazení a ranní horečku jsem se ve středu vydala na Semilasso, kde jsem byla ochotná nechat zbytek svých hlasivek, protože jsem se na ten večer těšila už měsíce, protože...


Docela dlouho jsem přemýšlela, jakým stylem vám napíšu své pocity, dojmy a zážitky ze středečního koncertu Inekafe v Brně, ale pokaždé jsem se dostala k tomu, že to bude naprosto fanouškovský článek o hlavní kapele a jejich předskokanovi. Já to prostě jinak neumím. Jsem vášnivá fanynka a co se týče koncertů... no jéda! :-D Ale taky bych chtěla, aby z toho něco i ti, kteří je moc neznají a neposlouchají. Tak třeba se mi to aspoň trošku podaří, pořád jsem ještě v "pokoncertovém období", kdy neposlouchám nic jiného.