Srpen 2015

Zadostiučinění v knihkupectví

21. srpna 2015 v 16:23 | View |  Knižní svět
Jsem bookoholic každým coulem, za knížky často utrácím víc, než za oblečení. A to jsem si poslední knížku koupila tak v dubnu! Nebyl čas, prostředky a nějakou tu zásobu jsem měla ještě doma. Každopádně, když už jsem dostala výplatu a jela do města, byla bych barbar, kdybyh si nezaskočila do knihkupectví!


Kterak jsem (přes léto) zanevřela na blog

16. srpna 2015 v 12:07 | View
Zdravím!
Tak se po dlouhé době opět objevuje nový článek. Ten předchozí je z dubna... Tak nějak mě mrzí, že jsem to tu nechala tak opuštěné, bez života. Ale nebyla moc nálada, energie a co začaly prázdniny, tak ani čas.

Hned od začátku července jsem nastoupila na brigádu, pak jela na tábor, byla na vodě (s UDG!) a pak opět práce, práce, práce. Od rána do večera. Naštěstí není tak hrozná, sice se naběhám, ale jsem v kontaktu s lidmi a to mě na tom baví.

Každopádně co se týče blogu... mám v plánu to tu dát zase do kupy! Bude to trvat, přeci jen furt chodím do té práce a pak už je škola... ale doufám, že se to podaří tak, jak bych si představovala. A že mě toho čeká hodně! Třeba jenom dopsat přečtené knížky bude pěkný oříšek... :-D

Prostě jsem vám chtěla dát vědět, že žiju, mám se relativně dobře a že to tu zas rozjedem! A ne jen v knižním tématu!
Tak krásnou neděli :-)